Poilsinio asistento darbo aprašymas

Laisvalaikio asistentai užtikrina, kad laisvalaikio veikloje dalyvaujantys asmenys turėtų malonią patirtį. Dirbdami po laisvalaikio vadovais, padėjėjai prisideda prie rekreacinių programų kūrimo, dalyvių veiklos vykdymo, laisvalaikio įrangos palaikymo ir reklaminės veiklos. Įprasti laisvalaikio pagalbininkų darbdaviai yra vietos valdžios institucijos, slaugos ir globos įstaigos, viešbučiai, kurortai ir fitneso tinklai.

$config[code] not found

Naudojant įgūdžius

Geros planavimo ir komandinio darbo įgūdžiai yra būtini, kad laisvalaikio pagalbininkai galėtų sėkmingai dirbti. Jie turi bendradarbiauti su komanda, kuri gali apimti rekreacinius terapeutus, veiklos specialistus ir konsultantus, kad įvairiems klientams organizuotų amžių atitinkančią veiklą. Kadangi darbas apima plačią sąveiką su klientais, laisvalaikio asistentai turi turėti didelius bendravimo ir tarpasmeninius įgūdžius, kad jie galėtų pateikti aiškias instrukcijas ir kurti teigiamus darbo santykius su dalyviais. Sveikatos priežiūros įstaigose dirbantys padėjėjai taip pat turi būti empatiniai ir užjaučiantys, kad suteiktų emocinę paramą nelaimės ištiktiems pacientams.

Pagrindinė veikla

Pagrindinis laisvalaikio asistentų uždavinys yra teikti nurodymus rekreacinėje veikloje dalyvaujantiems klientams. Pavyzdžiui, kurorte dirbantis asistentas gali užsiimti laisvalaikio plaukimo veikla. Šis vaidmuo yra atsakingas už visų dalyvių saugumo užtikrinimą. Prieš patikrindamas veiklos taisykles, jis tikrina baseiną, kad įsitikintų, jog vanduo yra švarus ir teisingas. Jei reikalinga plaukimo įranga, asistentas užtikrina, kad jis yra geros būklės ir parodo, kaip jis naudojamas. Nelaimingo atsitikimo atveju laisvalaikio asistentas visada gali administruoti pirmąją pagalbą.

Paslaugų skatinimas

Komerciniams rekreacinių paslaugų teikėjams dažnai reikalingi pramoginiai asistentai, kad jie vykdytų reklaminę veiklą. Pavyzdžiui, treniruoklių centre dirbantys padėjėjai gali platinti rinkodaros medžiagą, kurioje išsamiai aprašomos įvairios jos siūlomos veiklos nauda. Rekreaciniai padėjėjai taip pat organizuoja ekskursijas. Tai reiškia, kad lauko rekreacinės įrangos transportavimas koordinuojamas į poilsio vietas. Kitos pareigos apima rekreacinės veiklos efektyvumo vertinimą ir įrangos bei atsargų inventorizacijos palaikymą.

Vykstu ten

Užimtumo reikalavimai darbdaviams skiriasi. Nors kai kurie samdo asmenis, turinčius vidurinės mokyklos diplomą ir tam tikrą rekreacinę pagalbą, sveikatos priežiūros įstaigos teikia pirmenybę tiems, kurie turi gydytojo poilsio laipsnį. Pramogų pagalbos teikėjai gali siekti Nacionalinės rekreacijos ir parko asociacijos sertifikuoto parko ir rekreacijos profesinio sertifikavimo arba Amerikos Raudonojo kryžiaus pirmosios pagalbos programos, kad pagerintų jų užimtumo ir karjeros perspektyvas. Padėjėjai, kurie įgyja didžiulę darbo patirtį, gali tapti laisvalaikio koordinatoriais. Kiti sujungia rekreacinės terapijos bakalauro laipsnį, kad taptų rekreaciniais terapeutais.

2016 m. Atlyginimų darbuotojų atlyginimų informacija

Remiantis JAV darbo statistikos biuro duomenimis, poilsio darbuotojai 2016 m. Uždirbo vidutiniškai 23 870 JAV dolerių atlyginimą. Dėl mažo lygio, laisvalaikio darbuotojai uždirbo 25 proc. Procentinį atlyginimą $ 19,780, ty 75 proc. Uždirbo daugiau nei ši suma. 75 proc. Darbo užmokestis yra $ 31,310, o tai reiškia, kad 25 proc. Uždirba daugiau. 2016 m. JAV rekreaciniais darbuotojais dirbo 390 000 žmonių.