Banko vadovo darbo aprašymas

Banko vadybininkas yra asmuo, atsakingas už banko finansines operacijas, taip pat darbuotojus, teikiančius klientų aptarnavimo paslaugas banko ar skolinimo operacijose. Jis stebi sandorius dėl tikslumo ir profesionalumo. Klientų pasitenkinimo ir išlaikymo labui jis palaiko sveiką ir efektyvią aplinką.

Tipai

Asmuo, esantis tokioje padėtyje mažoje vietoje, gali būti atsakingas už visus bankų skyrius. Didesniuose bankuose, kuriuose yra kelios vietos, paprastai yra kiekvienos vietinės įstaigos filialo vadovas. Jei pagrindinis bankas ar filialas yra didelė operacija, paprastai yra atskirų padalinių vadovai, pvz., Paskolų, hipotekos, investicijų, tikrinimo ir taupymo skyriai.

$config[code] not found

Pareigos

Be darbuotojų mokymo ir priežiūros bei išskirtinių klientų aptarnavimo, banko vadovas parengia ataskaitas ir santraukas, atspindinčias banko veiklą, susijusią su naujomis paskolomis ir hipoteka, įsipareigojimų nevykdymo veikla, nauja sąskaitos veikla ir banko investicijų grąža. Šie duomenys platinami viršutinei vadovybei, taip pat banko valdybai ir investuotojams. Pavaldiniai dažnai kreipiasi į vadybininkus, kad išspręstų klientų aptarnavimo klausimus arba padėtų atlikti paskolų ar hipotekos paraiškų ekspediciją.

Darbo sąlygos

Banko vadovas daug laiko praleidžia prie savo stalo, kuriame dirba popieriaus darbai ir dirba savo kompiuteryje. Kartais ji gali vaikščioti per „back office“, „teller“ ir „lobby“ zonas, kad galėtų bendrauti su darbuotojais ir klientais. Nors ji gali dirbti banke mažiau nei tradicinės 40 valandų per savaitę, ji dažnai dirba namuose, kuriuos ji baigia vakare arba savaitgaliais. Bankų aprangos kodas tradiciškai yra profesionalus, o bendra atmosfera paprastai yra draugiška ir naudinga.

Švietimo reikalavimai

Kandidatų į bankų valdymo ar valdymo stažuotojų programas turi turėti koledžo išsilavinimą. Siūlomos koncentracijos sritys apima matematiką, apskaitą, finansus ar verslo administravimą. Kolegijos išsilavinimo reikalavimų lygis priklauso nuo banko. Dauguma bankų siūlo valdymo mokymo programas būsimiems vadovams, kad jie supažindintų juos su įvairiais banko padaliniais ir jų veikla.

Atlyginimų ir pažangos galimybės

Pasak Salary.com, 2009 m. Vidutinė metinė banko valdytojo pajamos buvo 137 163 JAV doleriai, priklausomai nuo banko dydžio, turimų akcijų ir ekonominių sąlygų regione, kuriame bankas buvo įsikūręs. Šių veiksnių taip pat labai priklauso nuo pažangos. Mažesnio lygio bankų vadovai dažnai įsitraukia į pažangius finansų ir bankininkystės kursus, kad padidintų jų galimybes reklamuoti.