Pramoninio pardavimo darbo aprašymas

Turinys:

Anonim

Pramoninis pardavimas - tai profesija, kuri apima pramonės produktų pardavimą konkrečioje teritorijoje ar regione esančioms įmonėms ar asmenims. Kai kurie darbdaviai nurodo, kad šie specialistai yra pardavimų inžinieriai arba pramonės pardavimų atstovai. Šią profesiją galima rasti tokiose pramonės šakose kaip gamybos, platinimo ir pramonės tiekimo organizacijos.

Švietimas

Švietimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo to, kokie yra techniniai pramonės produktai. Kai kurie darbdaviai reikalauja techninės disciplinos, pavyzdžiui, inžinerijos, bakalauro laipsnio, o kai kuriems gali būti reikalingas tik vidurinės mokyklos diplomas arba GED. Tiems, kurie neturi techninio išsilavinimo, gali prireikti daugiau laiko mokytis produktų ar paslaugų. Darbdavys gali pareikalauti asmenybės ir techninių vertinimų, kad kandidatai galėtų atlikti darbo užduotis.

$config[code] not found

Kvalifikacijos

Šie specialistai turi turėti techninį pajėgumą sėkmingai parduoti pramoninius produktus ir paslaugas. Darbdaviai ieško asmenų, turinčių puikių bendravimo įgūdžių, ir tie, kurie yra motyvuoti savimi. Pramonės pardavimų specialistas turėtų būti orientuotas į tikslą, būti konkurencingas, įtikinamas ir turėti galimybę dirbti individualiai ir komandinėje aplinkoje.

Dienos vaizdo įrašas

Atnešė jums iš sėjinukų, kuriuos jums pristatė

Atsakomybė

Atsakomybė apima potencialių klientų prašymą ir kelionės į klientų vietas pardavimą organizacijos produktams ar paslaugoms. Tam reikia rasti pardavimo galimybių, susisiekti su daugeliu potencialių klientų, demonstruoti pramonės produktą ar paslaugą ir uždaryti pardavimą su klientu. Po pardavimo, šie specialistai sukuria pirkimo užsakymą arba gauna mokėjimą iš kliento ir pasirūpina, kad klientas laiku gautų produktus ar paslaugas. Daugelis šių specialistų ir toliau padeda klientui po pardavimo ar klausimų. Kartu su pardavimų atsakomybe pramonės pardavimų specialistas yra atsakingas už pardavimų ataskaitų kūrimą, rinkmenų tvarkymą ir konkurentų produktų peržiūrą bei naujų darbdavių produktų konkurencingumą.

Apsvarstymai

Daugelis pramonės pardavėjų turi dažnai keliauti ir išlaikyti didelę teritoriją, kartais keliose valstybėse arba nacionaliniu mastu. Daugeliu atvejų ši profesija taip pat reikalauja ilgų valandų, nes dauguma pardavimų atliekama įprastomis darbo valandomis. Kitos pareigos, pvz., Pardavimų ataskaitos ir failų tvarkymas, yra baigiamos darbo valandomis.

Atlyginimas

Atlyginimai gali labai skirtis šiai profesijai. Kai kurie darbdaviai moka tik komisinius, o kiti siūlo bazinį atlyginimą, taip pat premijas ir komisinius pagal pardavimo pajamas. 2010 m. Birželio mėn. „CBSalary“ už šią profesiją nurodo vidutinį šalies darbo užmokestį, kuris siekia 63,415 USD per metus.