„Park Ranger“ atlyginimas Arkanzasas

Vietos, valstybinių ir nacionalinių parkų išsaugojimas yra pagrindinė parkininkų atsakomybė. Tačiau tiesioginė užduotis gali labai paveikti jų pareigas. Kai kurie patys dirbs su gaisro valdymu, o kiti parkų valdytojai dirbs beveik vien tik apsaugodami laukinę gamtą. Jos taip pat gali sutelkti dėmesį į visuomenės švietimą, įstatymų ir kitų teisės aktų vykdymą, eismo kontrolę ir parko teritorijų lankytojų naudojimą, netgi dalyvaujant paieškos ir gelbėjimo darbuose. Apmokėjimas paprastai grindžiamas laipsnio lygiu.

$config[code] not found

Darbo užmokesčio ribos

Parkų rangovai dirba pagal bendrą grafiką, valstybės tarnybos klasifikavimo ir darbo užmokesčio skalę. Pagal bendrąjį grafiką, „Personalo vadybos tarnyba“ teigia, kad parkų rengėjai paprastai pradeda vykdyti GS-3 lygio lygį ir uždirba akcijas iki GS-13 lygio. Arkanzasas, atlyginimai GS-3 rangeriams arba pradinio lygio parkų rangeriams, priklausomai nuo švietimo ir patirties, svyruoja nuo $ 24,933 iki 28,758 JAV dolerių per metus. GS-4 rangers, kurie paprastai turi daugiau specializuotų įgūdžių, uždirbo $ 27,990 iki $ 36,384 per metus, o GS-5 rangers, kurie linkę patruliuoti ir reaguoti į ekstremalias situacijas, uždirbo 31 315 USD iki 40 706 dolerių.

Vidutinio lygio ir vyresnio lygio atlyginimai

Kadangi „Rangers“ įgyja patirties, jie pereina į daugiau operatyvinių pozicijų, prisiimdami daugiau atsakomybės. Vidutinio lygio reguliatoriai paprastai priskiriami GS-7 lygiui GS-9 ir atitinkamai uždirba užmokestį. Nuo 2013 m. „Arkansas“ parko „GS-7“ parkeriai atnešė namus nuo $ 38,790 iki $ 50,431, o GS-9 lygiai uždirbo 47,448 USD iki 61,678 USD per metus. Vyresniųjų lygių rangovai dažnai patys dirba savarankiškai, ir dažnai jie laikomi parkų sistemos specialistais, kurie padidina rangą ir atlyginimą. Pavyzdžiui, GS-11 parkų rangovai kasmet uždirbo 57,408 JAV dolerius. Pasiekus GS-13, parkų rangovai uždirbo 81,823 $ iki 106,369 USD per metus.

Skirtumai - atsakomybės rezultatas

Platus darbo užmokesčio diapazonas yra labai susijęs su atsakomybe. Savo karjeros pradžioje parkų prižiūrėtojai dažnai priskiriami informacijos biurams, kad atsakytų į lankytojų klausimus arba kaip dūmų ir gaisrų vietoje. Vidutinio lygmens parkų rangovai paprastai dirba labiau vystymosi srityje, pvz., Koordinuoja grupinius vizitus, įdarbina kandidatus į savanorių programas ir rengia naujas programas bei eksponatus. Aukščiausio lygio pareigose pareigos apima daugiau vadovavimo, pavyzdžiui, agentūrų parko programos vedimą, darbuotojų veiklos koordinavimą įvairiuose parkuose ir patarėjų vaidmenį rengiant parko sistemos politiką ir procedūras.

Reikalavimai „Rangers Vary“

Nors reikalavimai tapti parko sargu, kandidatai paprastai turi užpildyti arba būti įtraukti į sezoninį teisėsaugos mokymo programą. Priklausomai nuo pareigų lygio ir atsakomybės rangeriai taip pat gali turėti bakalauro laipsnį gamtos išteklių valdymo, parko ir poilsio valdymo, teisėsaugos, žemės mokslų, gamtos mokslų, viešojo administravimo ar susijusioje srityje. Jei reikia, ankstesnių parkų patirtis gali būti pakeista laipsniu. Pavyzdžiui, „GS-4“ lygmens ranger nėra atmestas už poziciją tik todėl, kad jam trūksta laipsnio. Jo darbo patirtis gali suteikti įgūdžių, reikalingų sėkmingam naujam vaidmeniui.