Tyrimo koordinatoriaus darbo aprašymas

Visuomenė konkrečiai nežino, kaip pratimai ar cigaretės veikia sveikatą, ar vaistai yra veiksmingi prieš tam tikras ligas be mokslinių tyrimų ar klinikinių tyrimų koordinatorių darbo. Mokslinių tyrimų koordinatoriai įdarbina ir atranka tiriamiesiems tyrimus ir, padedant mokslinių tyrimų vadovams, nustato mėginių dydžius bandymams, dalindami dalyvius į kontrolės ir bandymų grupes, kurių pastarasis gauna tiriamus vaistus. Nors darbo užmokestis skiriasi priklausomai nuo darbdavio ir geografinės vietovės, pagal Mayo kliniką pagal mokslinių tyrimų koordinatorių vidutinis darbo užmokestis nuo 2014 m.

$config[code] not found

Pirminės pareigos

Kai mokslinių tyrimų koordinatoriai įdarbina klinikinių testų dalyvius, jie gauna raštišką sutikimo formą iš tiriamųjų. Jie taip pat susitinka su dalyviais ir informuoja juos apie bandymų specifikacijas. Mokslinių tyrimų koordinatorių tikslas - užtikrinti kontrolės ir bandomųjų dalyvių panašumus, kad būtų sumažintas šališkumas nuo bandymų duomenų ir pasiekti tinkamų rezultatų. Šie panašumai gali būti, pavyzdžiui, amžius, mityba ir gyvenimo būdas. Kitos svarbios mokslinių tyrimų koordinatorių pareigos yra bandomųjų vaistų išdavimas, duomenų rinkimas ir analizė, tarpinių ataskaitų rašymas ir platinimas bei individualių studijų kompiuterinių duomenų bazių palaikymas - kai kurios gali trukti daugelį metų.

Darbo aplinka

Dauguma mokslinių tyrimų koordinatorių, kaip gamtos mokslų vadovai, dirba visą darbo dieną laboratorijose, klinikose ar ligoninėse. Vietos, valstybės ir federalinės vyriausybės agentūros, pvz., Ligų kontrolės ir prevencijos centrai, taip pat naudojasi mokslinių tyrimų koordinatoriais. Šių tyrimų specialistų darbo valandos gali skirtis dienų, vakarų ar savaitgalių metu, priklausomai nuo darbdavių, kuriems jie dirba. Kai kurie gali dirbti viršvalandžius, kad užtikrintų, jog jie atitinka bandymų terminus.

išsilavinimas ir kvalifikacijos

Mokslinių tyrimų koordinatoriams keliami reikalavimai yra skirtingi. Dauguma pageidauja įdarbinti tuos, kurie turi bent bakalauro ar magistro laipsnį klinikiniuose tyrimuose. Kiti gali samdyti tik mokslinių tyrimų koordinatorius, kurie turi vieną ar daugiau metų klinikinių tyrimų patirties ir bakalauro ar asocijuoto laipsnio slaugos srityje.Jei mokslinių tyrimų koordinatoriams reikia slaugos laipsnių, jie taip pat turi priimti ir perduoti Nacionalinės tarybos licencijavimo egzaminą registruotoms slaugytojams arba licencijuotoms praktinėms slaugytojams. Kita esminė kvalifikacija - dėmesys detalėms ir tarpasmeninis, laiko valdymas, rašymas, kompiuterių ir mokslinių tyrimų įgūdžiai.

Gerinimo galimybės

Mokslinių tyrimų koordinatorius gali tapti vyresniuoju mokslinių tyrimų koordinatoriumi arba vadovu, kai jis įgyja vieną ar daugiau mokslinių tyrimų koordinatoriaus metų patirtį. Vyresni mokslinių tyrimų koordinatoriai samdo, rengia ir prižiūri mokslinių tyrimų koordinatorius. 2014 m. Mayo klinika pranešė, kad vyresniosios mokslinių tyrimų koordinatoriai uždirbo 68 000 JAV dolerių. Pora lygių nuo vyresniųjų mokslinių tyrimų koordinatoriaus yra medicinos ar gamtos mokslininko pozicija. Šie aukščiausio lygio mokslininkai padeda farmacijos ar kitiems medicinos vadovams plėtoti mokslinių tyrimų tikslus ir strategijas. Remiantis JAV darbo statistikos biuro (BLS) duomenimis, 2013 m. Gegužės mėn. Gamtos mokslininkai vidutiniškai sudarė 132 850 JAV dolerių.

Darbo Outlook

BLS neprognozuoja darbo vietų specialiai mokslinių tyrimų koordinatoriams. Apskaičiuota, kad nuo 2012 m. Iki 2022 m. Gamtos mokslų vadybininkų užimtumas padidės 6 proc., O tai yra lėtesnis nei 11 proc. Daugiau užsakomųjų darbų ir atsakomybės suvienodinimas padidins gamtos mokslų vadovų darbą. Mokslinių tyrimų koordinatoriai gali tikėtis tam tikrų darbo galimybių atvėrimo dėl tų, kurie keičia darbą arba išeina iš profesijos.