Kokios yra civilinio advokato pareigos?

Kai esate kaltinamas nusikaltimu, paskambinate į baudžiamąjį advokatą. Kai esate iškelta byla arba norite pareikšti ieškinį, kreipkitės į civilinį advokatą. Baudžiamosiose bylose civilinės teisės advokatai atlieka tas pačias funkcijas kaip ir prokurorai ir gynybos advokatai. Pavyzdžiui, asmeninės traumos atveju ieškovo advokatas stengiasi įrodyti, kad atsakovas padarė žalą ir turėtų atlyginti žalą. Gynybos advokatas bando įrodyti priešingą.

$config[code] not found

Civilinio advokato darbo aprašymas

Kai ieškovas arba atsakovas įdarbina civilinį advokatą, šis advokatas perima bylą. Nors jis turi atidėti savo klientui tokiais klausimais, kaip priimti atsiskaitymo pasiūlymą, advokatas yra atsakingas už būtinas užduotis, pavyzdžiui:

  • Interviuokite visus dalyvius, kad sukurtumėte bylą.
  • Paimkite liudytojų parodymus.
  • Bendraukite su kitos šalies advokatais ir teismu.
  • Atkreipkite dėmesį į reikalingus judesius, trumpikinius ir kitus dokumentus.
  • Tarnauti aptikimo užklausas kitai šaliai, kurioje prašote konkrečios informacijos. Skyrybų atveju atradimas reiškia, kad sutuoktiniai išvardija savo finansinius išteklius ir turtą.
  • Samdyti ekspertų liudytojus.
  • Derėtis dėl atsiskaitymo su kitos šalies advokatais.
  • Pateikite bylą vertinimo komisijai ar teisėjui.

Civilinio advokato švietimas

Civilinio advokato švietimo reikalavimai atrodo panašūs į baudžiamojo advokato mokymą. Jūs turite baigti akredituotą teisės mokyklą su Juris Doctor, sutrumpintu kaip J.D. Norint patekti į teisės mokyklą, paprastai reikia bent bakalauro laipsnio.

Nors siekiantieji subgradai gali save vadinti ikiteisminiu įstatymu, rašymo metu nėra jokio pagrindinio teisės akto. Tai yra mąstysena, kad jūs vartojate kursus į akis įžengę į teisės mokyklą, baigus bakalauro laipsnį arba netrukus po to. Populiarios prokurorės yra politologijos, ekonomikos, verslo administravimo, istorijos, anglų kalbos ir retorikos. Kitos didžiosios bendrovės taip pat yra priimtinos, nes teisės mokyklos mėgsta įdarbinti teisės studentus iš įvairių akademinių sluoksnių.

Baigę studijas, pasieksite teisės mokyklos priėmimo testą (LSAT). Beveik visoms mokykloms, ypač jei jos yra akredituotos, reikalingas geras LSAT balas, kartu su dideliu GPA. Jums taip pat reikės dviejų ar trijų kolegijos profesorių rekomendacinių laiškų.

Nors dauguma jūsų teisės mokyklų klasių bus tokios pat kaip ir kitų rūšių advokatai, turėsite galimybę imtis specializuotų kursų, atitinkančių jūsų interesus. Civilinė teisė apima įvairias sritis, todėl jūsų mokymo programa gali neatitikti kitų civilinių advokatų. Jūsų valstybinė juosta gali padėti jums rasti mentorių, kuris gali suteikti jums karjeros ir patarimų.

Baigę studijas, turėsite išlaikyti licencijavimo egzaminą, kad taptumėte valstybinės juostos nariu, kad galėtumėte vykdyti teisės aktus.

Atlyginimai ir išmokos

Rašymo metu civilinių advokatų atlyginimų diapazonas yra 46,390 USD iki 164 064 dolerių, o vidutinis darbo užmokestis yra 81,115 dol. Privalumai gali žymiai padidinti šią sumą. Premijos skaičiuojamos nuo $ 491 iki $ 30,050, o pelno pasidalijimas svyruoja nuo nieko iki $ 48,298. Advokatai, turintys savo praktiką, paprastai uždirba mažiau nei tie, kurie dirba didelėse advokatų kontorose arba kaip įmonės verslo advokatai.

Civilinės teisės specialistų specializacija

Civilinė teisė apima platų temų spektrą:

  • Nekilnojamojo turto teisė.
  • Nuomininko / nuomininko teisė.
  • Asmeninės žalos teisė.
  • Toksiški veiksniai, susiję su bylinėjimusi dėl asbesto ir kitų pavojingų medžiagų poveikio.
  • Skyrybos advokatai.
  • Gėjų teisių advokatai.
  • Sutarčių teisė.

Dauguma civilinių advokatų specializuojasi vienoje arba keliose susijusiose srityse.

Kai kurioms įmonėms yra pigiau steigti ar išplėsti savo įmonės darbuotojus, o ne mokėti išorinį advokatą. Civiliniai advokatai, be kitų įmonių, gali susirasti darbą bankuose, draudikuose ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimuose.

Darbo augimo tendencijos

Vyriausybės prognozės dėl augimo teisinėje srityje yra mišrios. Be to, numatoma, kad advokatų paklausa nuolat augs ne mažiau kaip 2026 metais. Tačiau teisės mokyklos baigia daugiau studentų nei yra darbo vietų, taigi padidėjusi konkurencija dėl darbo vietų prieštarauja advokatų poreikiui. Klientai taip pat tampa vis sąmoningesni ir gali reikalauti mažesnių tarifų nei anksčiau.