Kiek „Entry Level Accountants“ atlieka valandą?

Ar buvote vienas iš tų vaikų, kuriems patiko matematikos namų darbus? Ar gausite pasitenkinimą, kad patikrinote savo atsakymus kryžminiu būdu patikrindami savo darbą? Jei taip, jums gali būti pastovi karjera apskaitoje. Vidutinis pradinio lygio buhalterio valandinis įkainis yra $ 20.74.

Patarimas

Vidutinis pradinio lygio buhalterio valandinis įkainis yra $ 20.74.

Darbo aprašymas

Tikslumas ir išsamus darbo supratimas yra labai svarbūs apskaitai. Jūsų pirmasis darbas greičiausiai bus pradinio lygio pozicija, dar vadinama jaunesnysis buhalteris. Šiame vaidmenyje jūs išmoksite savo įmonės darbo specifiką ir įrodyti savo gebėjimus valdyti.

Iš pradžių jūs padedate darbuotojams ir vyresniesiems buhalteriams rengti finansines ataskaitas, ataskaitas, atsiskaitymą ir biudžetą. Jūs sužinosite, kokias pageidavimus bendrovė turi įrašydama įrašus, rengdama biudžetus ir rašydama ataskaitas. Kartais vadovybei arba konkrečiam departamentui galite pateikti ataskaitas ar finansinius duomenis.

Vykdant vidaus auditą, jūs patikrinate finansus audito laikotarpiu, ieškodami neatitikimų ir klaidų. Vyresnieji buhalteriai tikrina jūsų darbą, kai esate jaunesnysis buhalteris.

Švietimo reikalavimai

Apskaitos ar finansų bakalauro laipsnis reikalingas pradinio lygio apskaitos darbams. Dauguma darbo skelbimų teikia pirmenybę kandidatams, turintiems dvejų metų darbo patirtį, tačiau kai kurie mano, kad pastarieji absolventai.

Jūsų šansai būti samdomiems yra geresni, jei turite bendrųjų knygų ir apskaitos programinės įrangos, įskaitant „QuickBooks“ ir „Microsoft Office“, įgūdžius, turite gerus bendravimo įgūdžius ir gali dirbti savarankiškai.

Pramonės informacija

Kaip pradinio lygio buhalteris, galite rasti darbą apskaitos įmonėje, teikiančioje buhalterines paslaugas išorės klientams arba kaip jaunesnysis buhalteris, dirbantis įmonės finansais. Tai gali būti didelės arba mažos įmonės, turinčios patyrusių darbuotojų buhalterius, kurie gali prižiūrėti jūsų darbą ir teikti mokymus. Dauguma buhalterių dirba visą darbo laiką su ilgomis valandomis, pavyzdžiui, mokesčių sezonu.

Metų patirtis ir atlyginimas

Vidutinė metinė darbo užmokestis pradinio lygio arba jaunesniems buhalteriams yra 43,141 JAV doleris, o darbo užmokesčio diapazonas yra 29,710–62,646 USD. Darant prielaidą, kad metinės darbo valandos yra 2080 (40 valandų per savaitę x 52 savaites per metus), tai reiškia, kad buhalterio darbo užmokestis per valandą yra 20,74 JAV doleriai, o nuo 14,28 iki 30,12 USD per valandą.

Galite tikėtis, kad kelis metus praleisite kaip pradinio lygio buhalteris, nes užtrunka pakankamai laiko išmokti dirbti be priežiūros. Tai viena iš priežasčių, dėl to, kad atlyginimai jaunesniam buhalteriui yra tokie plati. Naujas absolventas, neturintis darbo patirties, gali tikėtis uždirbti atlyginimą, artimą mažesniam 14,28 dolerio apskaitos valandos tarifui. Su metų ar dviejų metų patirtimi galite uždirbti daugiau. Tik keli jauni buhalteriai mokami už aukštą valandinį 30,12 USD kursą. Paprastai jie yra tie, kurie turi kelerių metų patirtį ir kurie artėja prie darbuotojų buhalterio.

Po to, kai tapsite patyrusiu buhalteriu ir uždirbote ar esate uždirbęs sertifikuoto buhalterio (CPA) paskyrimą, tikriausiai uždirbsite arčiau buhalterio vidutinio darbo užmokesčio nuo 2017 m. Gegužės mėn. Vidutinis atlyginimas yra atlyginimų sąrašo vidurio taškas, kur pusė uždirba daugiau, o pusė uždirba mažiau.

Darbo augimo tendencijos

Tikimasi, kad apskaitininkų poreikis nuo 2016 m. Iki 2026 m. Išaugs 10 proc., O tai yra šiek tiek greičiau nei dauguma darbo vietų. Taip yra dėl sudėtingo mokesčių ir reglamentų pobūdžio bei ekonomikos globalizacijos. Poreikis taip pat priklauso nuo ekonomikos stiprybės. Jei ekonomika augs ir verslas klestės, reikės daugiau buhalterių.