Jūrų inžinerijos darbo aprašymas ir karinis mokėjimas

Jungtinių Amerikos Valstijų ginkluotųjų pajėgų susideda iš įvairių vienetų, nedaug tokių universalių kaip jūrų inžinieriai. Karo inžinerijos darbus sudaro pareigos, pavyzdžiui, statyba, griovimas, remontas ir žvalgymas. Darbuotojai atitinka griežtas prielaidas ir vykdo platų mokymą, kad galėtų atlikti inžinieriaus vaidmenį. Tie, kurie išlieka, yra apdovanoti kariniu užmokesčiu, kuris didėja pagal rangą ir metus.

$config[code] not found

Inžineriniai reikalavimai

Potencialūs Jūrų inžinerijos kandidatai turi atitikti įvairius reikalavimus prieš įdarbindami. Darbuotojai turi būti jaunesni nei 17 metų ir jaunesni nei 29 metų amžiaus. Turite turėti vidurinės mokyklos diplomą, teisėtos gyvenamosios vietos įrodymą ir fizinę apžiūrą. Fizinio fitneso testas susideda iš traukinių, laikų važiavimo ir treniruočių, o reikalingas kovos su kūno rengyba testas apima 880 m kiemo eigą, 300 kiemų kliūčių ruožą ir šaudmenų kėlimo bandymą.

Inžinerinis mokymas

Jei kvalifikacija bus įvykdyta, kelias į laivybos inžinerijos darbą prasideda įdarbinant mokymus. Ši stovyklavimo stovykla trunka dvylika savaičių, kurią sudaro fizinis ir psichologinis kondicionavimas, šokių mokymas, kova su ranka, strateginiai kursai ir ekstremalūs ištvermės bandymai. Baigęs pirminį mokymą, „Marine“ specializuojasi inžinerijoje, organizuodamas kursus, pvz., „Basic Combat Engineer“ kursą, „Basic Metal Workers“ kursą ir „Engineer Equipment Operator“ kursą. Skatinimas į „Combat Engineer Officer“ reikalauja užbaigti pagrindinio inžinieriaus pareigūno kursą - programą, kuri trunka devynias savaites.

Inžineriniai darbai

Jūrų inžinerijos darbai skirstomi į tris pagrindinius specialybes. Inžinieriaus įrangos operatoriai naudoja statybinę įrangą, kad iškastų, pjaustytų medžius, klasifikuotų ir perkeltų žemę, taip pat aiškią erdvę. Inžinieriaus padėjėjai planuoja, projektuoja, įvertina ir valdo statybos projektų paramą, o „Combat Engineers“ prižiūri ir remontuoja įrangą, atlieka griovimo ir statybos darbus be kliringo kasyklų. Kovos inžinierių pareigūnai atlieka vadovavimo pareigas pažeidžiant ir statydami, žvalgydami, vykdydami karo veiksmus, kliūtis ir nugriovus.

Karinis darbo užmokesčio diapazonas

Jungtinių Valstijų ginkluotosios pajėgos, įskaitant JAV jūrų korpusą, teikia pagrindinį karinį atlyginimą, kuris priklauso nuo rango ir tarnybos metų. Tie, kurie tarnauja dvejus metus ar mažiau, gauna mažiausiai 1,516 JAV dolerių per mėnesį žemiausiu lygiu, E-1, o O-8, didžiausias dvejų metų reitingas, moka $ 9,848 per mėnesį. Tie, kurie tarnauja dvidešimt metų ar ilgiau, yra mokami 1700 JAV dolerių per mėnesį E-2 ir 15,913 JAV dolerių per mėnesį O-10. Kovos inžinieriaus pareigūnai yra tarp pulkininko leitenanto (O-5) ir Antrojo leitenanto (O-1), o minimalus darbo užmokestis yra 2 286 $ O-1 rangas ir maksimalus užmokestis už 8,590 JAV dolerių.