Medžiagų valdiklio darbo aprašymas

Medžiagų valdytojo pozicija yra profesija, kuri dirba fiziškai, tikrindama, saugodama ir pristatydama mažmeninės prekybos, platinimo ar sandėliavimo produktus. Medžiagų valdytojas taip pat yra atsakingas už informacijos, susijusios su daiktais, kurie gali būti pavogti iš tam tikros vietos, tvarkymą ir nustatyti specialius šių elementų saugojimo reikalavimus.

Bendrosios pareigos

$config[code] not found moodboard / moodboard / Getty Images

Sandėlio nustatyme medžiagos kontrolieriai gali būti priskirti skirtingiems padaliniams viename skyriuje. Šie padaliniai paprastai yra priimančioji teritorija, sandėliavimo zona, tikrinimo zona ir pikapas ir pristatymo vieta. Medžiagų valdytojas naudoja logistikos ar eilutės elementų informacinę sistemą daiktų apdorojimui per sandėliavimo ar paskirstymo sistemą. Pvz., Gaunamų prekių ar prekių siuntimas pirmiausia turi būti priimtas ir „kontroliuojamas“ medžiagų valdytojo per priimančiąją zoną. Kai elementai bus apdoroti, jie išleidžiami į saugyklą arba gali būti nedelsiant siunčiami klientui.

Įgūdžiai

Dmitrijus Kalinovskis / iStock / Getty Images

Medžiagų valdiklis turi turėti galimybę pakelti daiktus. Su dideliais elementais, medžiagų valdikliai yra apmokyti naudoti padėklų keltuvus ir krautuvus bei asortimentą krovimo įrangos. Dauguma logistikos operacijų įgyvendino logistines informacines sistemas, todėl kompiuterių žinios yra būtinos.

Atlyginimas

michaeljung / iStock / Getty vaizdai

„PayScale“ duomenimis, metinis medienos atlyginimas už medžiagų valdytoją, turinčią 1–4 metų patirtį, nuo 2010 m. Yra 39,663–52,608 JAV dolerių. Kai kuriose organizacijose pradinis darbo užmokestis gali būti didesnis dėl pozicijos specialybių. Asmeniui, siekiančiam užimti materialinę kontrolę, populiariausia užimtumo pramonė yra sveikatos priežiūros pramonė.

Užimtumo perspektyva

kzenon / iStock / Getty vaizdai

2010–2011 m. Darbo statistikos biuro „Outlook Outlook“ vadovo teigimu „Prognozuojama, kad nuo 2008 m. Iki 2018 m. Užimtumas medžiagų judėjimo profesijose sumažės 1 proc.“ Dauguma medžiagų tvarkymo ir valdytojų darbo vietų yra automatizuoti. Su automatizuotų sandėlių ir sandėliavimo patalpų atsiradimu nereikia daug darbuotojų dirbti su prekėmis ir prekėmis.

Švietimo reikalavimai

endopack / iStock / Getty vaizdai

Švietimo reikalavimai medžiagų valdytojo pozicijai yra vidurinės mokyklos diplomas arba GED. Logistikos vadybos bakalauro laipsnis tikriausiai gali užtikrinti, kad asmuo taptų materialinės įrangos koordinatoriaus ar logistikos valdymo specialisto priežiūros ar vidutinio vadovavimo pareigomis.