Kiek DEA agentas gauna mokėjimą?

Turinys:

Anonim

Ar turite vizijų, kad būna veiksmo žvaigždė, šokinėjasi tvoros ir važiuoja blogi vaikinai? Na, tai nėra būtent tai, kas yra narkotikų kontrolės agentūros agentas, tačiau šie vyrai ir moterys yra Amerikos narkotikų krizės priekyje. DEA agentai stengiasi, kad nelegalūs narkotikai liktų mūsų gatvėse. Tai įtemptas, fizinis ir reiklus darbas, bet kuris gali būti labai patenkintas teisingiems kandidatams - jau nekalbant apie pelningas.

$config[code] not found

Darbo aprašymas

DEA yra daug skirtingų vaidmenų, tačiau specialūs agentai yra tie, kurie atlieka batus, tyrinėdami ir darydami biustas. Iš esmės šie agentai stengiasi sustabdyti neteisėtų narkotikų platinimą Jungtinėse Valstijose. Jie dirba daug prie JAV sienų ir oro uostų, kad nelegalius narkotikus patektų į šalį, ir bando užkirsti kelią narkotikų plitimui šalyje. Darbo užduotys apima viską nuo slaptos operacijos ir priežiūros iki ataskaitų rašymo ir duomenų analizės.

Kadangi DEA agentas yra aukšto rango vyriausybės darbas, tapimas DEA agentu yra ilgas procesas, kuriame gali dalyvauti tik tie kandidatai, kurie atitinka kelis kriterijus. Jūs privalote būti JAV pilietis, turintis puikią fizinę formą, kuri yra tarp 21 ir 36 metų, turi vairuotojo pažymėjimą ir nori persikelti bet kurioje JAV vietoje. Kandidatai turi turėti gerą klausą, regėjimą ir veiklumą, taip pat veikiančias galūnes ir tinkamą psichinį stabilumą, kad būtų galima dirbti su šiuo aukšto slėgio darbu. Turite atskleisti bet kokį ankstesnį narkotikų vartojimą ir būti pasirengęs atsitiktinai išbandyti narkotikus per visą savo karjerą.

Švietimo reikalavimai

Norint tapti DEA agentu, turite turėti bakalauro laipsnį, turintį ne mažiau kaip 2,95 GPA, arba didelę patirtį dirbant su teisiniais tyrimais. Jei turite bakalauro laipsnį, bet mažas GPA, jums gali būti suteikta teisė, jei turite bent trejų metų darbo patirtį vienoje iš daugelio kvalifikacinių sričių.

Jūsų mokymas ir darbo patirtis nustato jūsų atlyginimą. Pradiniai agentai paprastai samdomi GS-7 arba GS-9 darbo užmokesčio klasėse, tačiau DEA darbo užmokesčio skalė yra sudėtinga. Vietos mokėjimas, kurį lemia vieta, kurioje esate, ir 25 proc. Teisėsaugos prieinamumo mokėjimo (LEAP) premija pridedama prie GS-7 bazinio atlyginimo. Pavyzdžiui, agentas, kuris yra samdomas GS-7 ir yra dislokuotas Havajai, uždirba 48,123 $ bazinį atlyginimą, į kurį įeina vietinės išmokos, ir 25 proc. Premiją už bendrą 60,154 dolerio atlyginimą per metus nuo 2018 m. „GS-9“ ir „San Francisko“ stotyse uždirbtas bazinis darbo užmokestis yra $ 63,120 už bendrą 78,900 dolerių atlyginimą.

Galiausiai galite tikėtis uždirbti tarp $ 60 000 ir 80 000 JAV dolerių per metus, kai nuo 2018 m. Pradėsite veikti kaip DEA agentas.

Dienos vaizdo įrašas

Atnešė jums iš sėjinukų, kuriuos jums pristatė

Industrija

DEA agentai stovi visose šalies vietose. Nenuostabu, kad DEA nėra super iš anksto apie tai, kas yra kasdienis DEA agento gyvenimas ir darbo aplinka. Paprastai tai nėra 9 iki 5 darbo vietų. Jūs galite tikėtis, kad keliaujate daug, ir kviesite dirbti naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Perkėlimas taip pat yra darbo dalis.

Metų patirtis ir atlyginimas

Yra daug galimybių pakilti kaip „DEA“ agentas, ir šie žingsniai ateina su aukštesnėmis darbo užmokesčio kategorijomis. Per pirmuosius kelerius metus galima pereiti iki GS-13, o tai reiškia, kad uždirbate atlyginimą nuo $ 100,000 iki 130 000 USD per metus. Jūs galite uždirbti dar daugiau, jei iškyla priežiūros padėjėjas, kaip specialus padėjėjas. ASAC DEA atlyginimas yra didesnis nei standartinio specialisto agentas.

Darbo augimo tendencijos

Kadangi DEA yra vyriausybės programa, jos biudžetas yra politiškai manevruojamas. Taigi, nors šios darbo vietos yra saugios, neįmanoma pasakyti, kas atsitiks DEA ateityje.