Komercinių pardavimų darbo aprašymas

Komercinio pardavimo atstovas yra tas, kuris bando parduoti produktą ar paslaugą įmonei. Komercinio pardavimo atstovai dažnai laikomi svarbiausiais savo verslo darbuotojais, nes jų sėkmė lemia jos pelningumą. Jie dirba visose pramonės šakose vienoje ar kitoje formoje ir dažnai dirba komisiniais, gauna bazinį atlyginimą kartu su procentais, kas yra parduodama.

$config[code] not found

Pagrindai

Komercinio pardavimo atstovai paprastai priskiriami teritorijoms, kurias prižiūri vadovas ir beveik visada turi aikštes ar kampus, kai susitinka su klientu. Kai kurie pardavimų atstovai dirba biure per telefonus, o kiti - pardavimo skambučius pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, jų darbas yra įtikinti klientus, kad jų produktas ar paslauga yra geresnė nei konkurso. Kartais jie netgi demonstruoja, ką jie parduoda. Komerciniai pardavimų atstovai gali dirbti ilgas ir nelygines valandas, įskaitant vakarus ir savaitgalius, sujungdami klientus, kai tai patogu klientui.

Įgūdžiai

Komercinės prekybos atstovai turėtų būti organizuojami, reprezentatyvūs, profesionalūs, lankstūs, skatinami ir energingi. Jie visada turi būti draugiški, padedantys klientui jaustis patogiai. Ir nepriklausomai nuo pramonės, pardavėjai paprastai turi turėti pagrindinius kompiuterinius įgūdžius, nes daugelis jų sąskaitų yra stebimos ir pateikiamos per pardavimo programinę įrangą. Be to, kadangi jų darbas sukasi apie skaičius, komerciniai pardavimų atstovai beveik visada turi būti tinkami matematikai. Dažniausiai jie turi būti ekspertų komunikatoriai, kurie turi tvirtą suvokimą apie savo produktus ir supratimą apie tai, ką daro konkurencija.

Fonas

Reikalavimai tapti komercinės prekybos atstovais labai skiriasi pagal pramonės šakas. Dauguma jų turi bent vidurinės mokyklos diplomą arba lygiavertį. Kiti turės gauti asocijuotą ar bakalauro laipsnį, sutelkdami dėmesį į rinkodaros, reklamos, verslo ir komunikacijos kursus. Tačiau tie, kurie siekia pažangos, paprastai turi tik įrodyti, kad turi sėkmę ir pelną.

Perspektyvos

Sunku nustatyti, kokios galimybės bus panašios į komercinių pardavimų atstovus, nes pramonė yra tokia plati. Tačiau tol, kol įmonės toliau gamins produktus ir paslaugas, jos ir toliau turės ką nors parduoti. Remiantis JAV darbo statistikos biuro (BLS) duomenimis, tikimasi, kad didmeninės prekybos ir gamybos pramonės pardavimų atstovai 2008–2008 m. Padidės 7 proc., O mažmeninės prekybos įmonių atstovai greičiausiai augs šiek tiek daugiau nei 8 proc.

Uždarbis

Kadangi komercinės prekybos atstovai paprastai dirba komisiniais, dažnai jie uždirba iš jų. „PayScale“ teigimu, 2010 m. Pardavimų atstovai uždirbo nuo $ 27 000 iki beveik 64 000 JAV dolerių. Be to, „BLS“ pranešė, kad 2008 m.