Mokymas, reikalingas neurologui tapti

Turinys:

Anonim

Neurologija yra įvairi medicinos specialybė, apimanti smegenų, nugaros smegenų ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. Neurologai gydo ir jaunus, ir senus, nuo vaikų, turinčių trauminių smegenų traumų, senyviems pacientams, sergantiems demencija. Norint tapti neurologu, turite įsipareigoti ilgus metus trunkantį švietimą ir mokymą ir pasirengti ilgų darbo valandų karjerai. Nepaisant to, kai jums pavyks, galite gauti naudos, padedant žmonėms pagerinti savo sveikatą, tuo pačiu uždirbdami patogų atlyginimą.

$config[code] not found

Neurologo darbo aprašymas

Neurologai diagnozuoja ir gydo smegenų ligas ir sužalojimus. Neurologija yra plati medicinos sritis, kurioje neurologai taip pat susiduria su raumenų, kraujagyslių sistemos, nugaros smegenų ir periferinių nervų sąlygomis. Dažniausios neurologinės ligos yra Alzheimerio liga, Huntingtono liga, cerebrinė paralyžius, Parkinsono liga, meningitas, insultas, Tourette sindromas ir trauminis smegenų pažeidimas.

Kai kurie neurologai dirba farmacijos kompanijų, medicinos mokyklų ar ligoninių, besispecializuojančių smegenų sužalojimuose ar sutrikimuose, tyrimų srityse. Pavyzdžiui, Stanfordo universiteto medicinos mokykloje veikia Stanfordo kamieninių ląstelių biologijos ir regeneracinės medicinos institutas, kuris tiria išsėtinę sklerozę, insultus, epilepsiją, judėjimo sutrikimus ir galvos skausmus. Dauguma tyrimų neurologų dirba laboratorijose ir dirba maždaug 40 valandų per savaitę.

Neurologai, gydantys pacientus medicinos grupėse, ligoninėse ar privačioje praktikoje, dažnai dirba ne mažiau kaip 60 valandų per savaitę. Neurologai pacientus gauna įvairiais būdais. Kartais pirminės sveikatos priežiūros gydytojai nukreipia pacientus į neurologus dėl simptomų, kurie atsiranda dėl įprastos medicininės apžiūros. Kai kurie pacientai mato neurologus progresuojančiai ligai gydyti arba patyrus trauminį galvos traumą.

Dienos vaizdo įrašas

Atnešė jums iš sėjinukų, kuriuos jums pristatė

Atliekant pradinį paciento tyrimą, neurologai dažnai tikrina motorinių funkcijų sutrikimų požymius, pvz., Praranda pusiausvyrą. Jie taip pat vertina paciento psichinę būklę, kad nustatytų, ar jie kenčia nuo painiavos ar atminties praradimo. Kai kurie pacientai gauna jutimo tyrimą, kad įvertintų jų gebėjimą jausti temperatūrą, spaudimą ar skausmą. Neurologai taip pat išbando kvapo galimybę pacientams, turintiems kvapo sutrikimų požymių.

Neurologija

Daugelis neurologų yra specifinių smegenų sužeidimų sąlygų ar tipų specialistai. Neuro-raumenų neurologai dirba su pacientais, kurie kenčia nuo raumenų ir nervų sutrikimų, o neuro-kraujagyslių neurologai gydo insulto aukas.

Kiti neurologai gydo pacientus, sergančius lėtiniais galvos skausmais ar judėjimo sutrikimais, tokiais kaip Parkinsono liga. Neuro-onkologai glaudžiai bendradarbiauja su onkologais, radiologais ir neurochirurgais pacientams, sergantiems smegenų navikais, gydyti.

Neuro-oftalmologai gydo pacientus, kurie patiria dvigubą regėjimą, regos nervo sutrikimus ir regėjimo-pažinimo funkcijos praradimą. Vaikų neurologai gydo vaikus su smegenų sąlygomis ir emocinėmis bei elgesio problemomis, kurias sukelia nervų sistemos sutrikimai. Kiti neurologai padeda pacientams, kenčiantiems nuo miego sutrikimų.

Neuro-imunologai glaudžiai bendradarbiauja su fizioterapeutais, radiologais, neurochirurgais ir otologais, kad padėtų gydyti žmones, sergančius išsėtine skleroze, o neuro-elgesio gydytojai gydo pacientus, kurie kenčia nuo atminties praradimo dėl demencijos ar trauminio smegenų pažeidimo.

Neurologų švietimas

Jei planuojate tapti neurologu, pasiruoškite daugelį metų trunkančio švietimo ir mokymo. Pirma, turite uždirbti bent bakalauro laipsnį, kuris paprastai trunka apie ketverius metus. Kai kurie būsimi gydytojai taip pat gauna magistro laipsnį, kuris trunka nuo vienerių iki dvejų metų, prieš kreipiantis į medicinos mokyklą. Daugelis siekiančių gydytojų pasirenka bakalauro studijų programą, kuri apima chemijos, fizikos, matematikos ir biologijos kursinius darbus ir mokslinius tyrimus bei klinikinę patirtį.

Gavę bakalauro laipsnį, turite užsiregistruoti medicinos mokykloje. Medicinos mokyklų priėmimas yra labai konkurencingas ir reikalauja daug šuolių. Jūs turite išlaikyti medicinos koledžo priėmimo testą ir užpildyti interviu su priėmimo komisija. Paprastai medicinos mokyklų programos prašo rekomendacinių laiškų, transkriptų ir informacijos apie užklasinę ir savanorišką veiklą. Priėmimo komitetai ieško gerai apvalių kandidatų, kurie, jų manymu, turi geriausias galimybes sėkmingai mokytis mokykloje ir kaip gydytojas.

Dauguma medicinos mokyklų programų užtrunka apie ketverius metus. Medicinos mokyklos kursiniai kursai apima psichologiją, anatomiją, farmakologiją, medicinos etiką ir biochemiją. Per pastaruosius dvejus medicinos mokyklos metus studentai mokosi ligoninėse ir klinikose, dirbančiose chirurgijos, vidaus medicinos, pediatrijos, psichiatrijos ir ginekologijos srityse.

Baigę medicinos mokyklą turite užpildyti stažuotę ir rezidentūrą. Kai kurios medicinos mokyklos yra stažuotės ir rezidentūros, kaip jų programos dalis. Pavyzdžiui, Niujorko universiteto neurochirurgo programa apima ketverius metus medicinos mokykloje, po kurios eina vienerių metų stažuotė ir trejų metų rezidentūra. Nors medicinos mokykla jus pasirengs gydytojo ar chirurgo karjerai, jūsų gyvenamosios vietos metu sužinosite apie neurologiją.

Neurologų licencijavimo ir sertifikavimo reikalavimai

Prieš praktikuodami neurologiją turite gauti licenciją, kuri reikalauja medicininės licencijavimo egzamino.

Nors neurologai neprivalo turėti praktikos sertifikavimo, daugelis medicinos organizacijų, pavyzdžiui, Amerikos gydytojų tarybos ar Amerikos medicinos specialistų tarybos, prašo patvirtinti savo karjerą.

Kai kurie neurologai gauna sertifikavimą iš neurologinių organizacijų, tokių kaip Amerikos psichiatrijos taryba ir neurologija. Dauguma sertifikavimo programų reikalauja išlaikyti egzaminą, o kai kurie reikalauja baigti valdybos remiamus mokymo kursus.

Papildomi neurologo reikalavimai

Norint tinkamai tarnauti savo pacientams, neurologai turi turėti tam tikrus asmeninius ir profesinius įgūdžius, kurie viršija jų išsilavinimą. Jie turi užjausti savo pacientų skausmą ir kančias bei nerimo pacientų šeimos narių patirtį.

Neurologai turi turėti gerus organizacinius įgūdžius, pastebėdami pacientų medicinos istoriją ir gebėjimą nukreipti kitus medicinos darbuotojus į gydymo planus. Jie turi turėti kantrybę, kai susiduria su sunkiais pacientais ar medicininėmis procedūromis ir fizine ištverme, kad dirbtų ilgai.

Neurologai turi turėti gerus bendravimo įgūdžius, kad paaiškintų sudėtingas jų ligonių ligas. Diagnozuodami sveikatos būklę ir rengdami gydymo planus, jie turi atkreipti dėmesį į detales.

Neurologo atlyginimas

2017 m. JAV darbo statistikos biuro (BLS) duomenimis, gydytojai ir chirurgai uždirbo vidutiniškai apie 208 000 JAV dolerių pajamų. Vidutinės pajamos yra gydytojo ir chirurgo darbo užmokesčio skalės vidurio taškas. Neurologai uždirba vidutiniškai apie 214 000 JAV dolerių bazines pajamas, atsižvelgiant į darbo vietų svetainę „Glassdoor“.

Neurologų atlyginimai darbdaviams gali skirtis. Pavyzdžiui, neurologai, dirbantys „VCU Health“, uždirba vidutiniškai $ 103,000, o jų kolegos, kaip Pietryčių Alabamos medicinos centras, gauna daugiau nei 315 000 JAV dolerių.

Neurologijos atlyginimai taip pat skiriasi pagal specializaciją. Pagal „Glassdoor“ apklausą vaikų neurologai uždirba vidutiniškai 214 000 dolerių, o neurochirurgai - beveik 500 000 JAV dolerių.

Neurologo darbo perspektyva

Remiantis BLS vertinimais, gydytojų ir chirurgų darbo vietų skaičius turėtų padidėti maždaug 13 proc., Nuo dabar iki 2026 metų. Didžioji dalis spartaus augimo kyla dėl senėjančių kūdikių bomų populiacijos medicinos poreikių.

Tačiau neurologų darbo galimybės dažnai skiriasi priklausomai nuo valstybės. Pasak darbo vietų „Recruiter“, pastaraisiais metais valstybės, kuriose yra daugiausia neurologų, įtraukė Utahą, Aidahą ir Nevadą. Kita vertus, Tenesis, Pietų Karolina ir Minesota patyrė nemažai neurologų darbo galimybių.

Nors sveikatos priežiūros specialistų poreikis ir toliau auga, sveikatos priežiūros politika gali būti keičiama dėl sveikatos priežiūros politikos. Pastaraisiais metais Jungtinių Valstijų kongreso politinių mūšių viduryje sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir prieigos prie sveikatos priežiūros išlaidos pakilo ir sumažėjo. Jei federalinė vyriausybė mažina Medicaid ar Medicare, arba jei privatūs draudikai padidins tarifus ir atskaitymus, mažiau žmonių turės pinigų, kad suteiktų sveikatos priežiūros paslaugas. Vėliau gali sumažėti gydytojų ir gydytojų darbo galimybės.