Rinkos inspektoriaus darbo aprašymas

Rinkos inspektorius tikrina įmonės prekių ir paslaugų kokybę, užtikrindamas, kad jos yra tinkamos platinti. Rinkos inspektoriai dažnai vadinami kokybės užtikrinimo (kokybės užtikrinimo) arba kokybės kontrolės (QC) inspektoriais.

Pagrindai

Rinkos inspektoriai daug laiko analizuoja produktus ir jas gaminančias įmones. Tai gali apimti darbuotojų stebėseną, kai jie gamina daiktus, ir stebi gatavą produktą, kad įsitikintų, jog jis atitinka pramonės standartus.

$config[code] not found

Įgūdžiai

Rinkos inspektoriai turi būti labai analitiniai ir turėti išskirtinius bendravimo įgūdžius. Jie turi žinoti savo srities intarpus, įskaitant supratimą apie tai, kas daro kokybišką produktą, ir veiksmus, kurių reikia, jei reikia, patobulinti ar pakeisti.

Kvalifikacijos

Reikalavimai tapti rinkos inspektoriais labai skiriasi pagal pramonės šaką ir atsakomybę. Dauguma įmonių teikia pirmenybę inspektoriams, turintiems bakalauro laipsnį verslo ar susijusiuose kursuose.

Darbo užmokestis

Pasak „PayScale.com“, 2010 m. Rugsėjo mėn. Tie, kurie turi QA inspektoriaus pavadinimą, uždirbo nuo 30 000 iki daugiau nei 51 000 JAV dolerių per metus.