Tiekimo techniko darbo aprašymas

Tiekimo technikas dirba logistikos valdymo srityje. Darbas apima fizinį daiktų ar prekių tvarkymą. Tiekimo technikai dirba gamybos vietose, skirstymo centruose, mažmeninės prekybos centruose ir transportavimo sandėliuose. Įvairūs prekių tiekimo techniko profesijos pavadinimai yra sandėlių medžiagų tvarkytojas, medžiagų tvarkymo specialistas, materialinių įrenginių specialistas arba medžiagų tvarkytojas.

$config[code] not found

Priimančios pareigos

Tiekimo technikai dirba organizacijos priimančiame filiale, kuris yra atsakingas už krovinių iškrovimą iš transporto priemonių, ir tvarko sąskaitas-faktūras, skirtas platinti saugykloje arba kitoje organizacijoje, depo ar platinimo centre. Technikai tikrina daiktus dėl teisingo kiekio ir žalos vežimui. Technikai taip pat dirba su inventoriaus specialistais ar inspektoriais, jei gautas elementas yra neteisingas ar universalus prekės kodas, arba UPC identifikatorius.

Saugojimo ir išdavimo pareigos

Sandėliavimas ir išleidimas yra daiktų priėmimo ir laikymo procesas pagal įmonės nustatytus standartus. Tiekimo technikas, kuriam gali būti priskirtos kelios patalpos arba sandėliavimo patalpos, yra atsakingas už savalaikį prekės saugojimą. Technikai taip pat yra atsakingi už patalpos valdymą, to paties klasės ar grupės prekių tvarkymą ir saugojimą.

Pristatymo pareigos

Tiekimo technikai taip pat tiekia prekes ar krovinius. Šios pareigos taip pat apima daiktų priėmimą ir (arba) specialius transportavimo nurodymus. Pavyzdžiui, vyriausybės aplinkoje tiekimo technikai gali turėti specialius nurodymus dėl įslaptintos prekės pristatymo.

Inventoriaus kontrolės pareigos

Ne balanso inventorius gali sukelti problemų. Tiekimo technikas atlieka fizinį inventorizacijos elementų skaičiavimą. Logistikos priežiūros vadovas koordinuoja su inventoriaus personalu, kad sukurtų metinius inventorizacijos grafikus. Tiekimo technikas atlieka inventorių pagal tvarkaraštį. Technikas taip pat atsakingas už atsargų peržiūros ir koregavimo nebalansinių straipsnių žymėjimą.

Švietimo ir atlyginimų reikalavimai

Tiekimo technikai dirba nekvalifikuotose darbo vietose. Tačiau dviejų ar keturių metų kolegijos laipsnis gali padidinti pelno potencialą. Logistikos valdymo ar verslo laipsniai lemia, kaip greitai darbuotojas yra paaukštintas į vadovo pareigas. Vidutinė metinė darbo užmokestis tiekimo technikui nuo 2014 m. Gegužės mėn.

2016 m. Atlyginimų informacija apie medžiagų įrašymo tvarkytojus

Remiantis JAV darbo statistikos biuro duomenimis, 2016 m. Materialinių įrašų sekretoriai uždirbo vidutiniškai 28,010 dolerių atlyginimą. Dėl žemo lygio, medžiagos įrašymo tarnautojai uždirbo 25 000 procentų darbo užmokestį, kuris siekė 23 000 dolerių, o tai reiškia, kad 75 procentai uždirbo daugiau nei ši suma. 75 proc. Darbo užmokestis yra 35,800 dolerių, o tai reiškia, kad 25 proc. Uždirba daugiau. 2016 m. JAV reikšmingų įrašų tarnautojų buvo įdarbinti 3 095 300 žmonių.