Planner Scheduler darbo aprašymas

Anonim

Švietimo reikalavimai

Pasak „Biohealthmatics“, reikalingas mokslo, inžinerijos ar gamybos srities bakalauro laipsnis. Ankstesnė darbo patirtis arba gamybinės patalpos praktika ir mechaninės ar elektros inžinerijos pagrindas yra naudingi, taip pat žinios apie kelias darbo vietas gamybos linijoje. Planuotojų planuotojai taip pat turi sugebėti dirbti su duomenų bazėmis, parengti ataskaitas ir bendrauti su kitais darbuotojais, darbuotojais ir klientais dėl galimų problemų ir tvarkaraščio ar gamybos pokyčių.

$config[code] not found

Papildomos kvalifikacijos

Kadangi planavimo tvarkaraštis yra atsakingas už operacijų organizavimą per visą gamybos ciklą, būtini geri žmonės, organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai. Planuotojas turi būti savarankiškas ir savarankiškai motyvuotas ir turi sugebėti suprasti išsamias gamybos operacijas ir tvarkaraščius.

Darbo pareigos

Gamybos planavimo planuotojai nustato ir vykdo darbo grafikus, nustato problemas ir užtikrina kokybės kontrolę, prevencinę priežiūrą ir saugos procedūrų bei taisyklių laikymąsi. Planuotojų planuotojai atsižvelgia į kiekvieną gamybos proceso etapą, kad padidintų efektyvumą ir našumą. Gamybos planavimo planuotojai yra atsakingi už sklandų ir sklandų įmonės gamybos, pakavimo ir platinimo padalinių veikimą.

Pažanga

Planuotojų planuotojai gauna atlygį už valdymo pozicijas, nes jie supranta kiekvieną gamybos linijos dalį. Planuotojų planuotojai dažnai kuria gamybos linijų produktyvumo didinimo planus ir įgyvendina patobulinimus, nukreiptus į nelaimingų atsitikimų ir prastovų skaičių.

Darbo aplinka

Planuotojų planuotojai dirba įvairiose sandėliavimo, gamybos ir gamybos aplinkose. Planuotojų planuotojai dirba biuruose ir gamybos grindyse aplink mašinas ir triukšmą.

Užimtumo perspektyva

Biohealthmatics ataskaitose bus padidėjusi kvalifikuotų ir patyrusių gamybos planuotojų poreikių paklausa, nes biotechnologijų gamybos įrenginiai vis labiau pereina prie 24 valandų veikimo ir gamybos tvarkaraščių. Kitos gamybos ir į gamybą orientuotos pramonės šakos turi kvalifikuotus planuotojus, kad jų gamybos linijos būtų efektyviai tekančios. Gamybos operacijos negali efektyviai veikti, kai visur yra linijų, o planavimo planuotojo vaidmuo yra būtinas norint išlaikyti pelningą veiklą.

Uždarbis

Remiantis Payscale, nuo 2010 m. Gegužės mėn. Gamybos planuotojų bazinis darbo užmokesčio diapazonas buvo 41 007 JAV doleriai - iki 61, 983 dolerių. Premijos svyruoja nuo 814,00 JAV dolerių iki 4028 JAV dolerių. Kai kurie iš pirmaujančių darbdavių yra tokios bendrovės kaip „Northrop Grumman Corporation“, „Boeing“ ir „Lockheed Martin Corp.“. Papildomi Payscale duomenys rodo, kad dauguma darbuotojų, dirbančių kaip planuotojų planuotojai, yra moterys.