„Mail Processing Clerk“ darbo aprašymas

Pašto siuntų tvarkytojai paprastai dirba kaip pašto paslaugų darbuotojai (PSE) JAV pašto tarnybai (USPS). Profesionalai šiose pozicijose rūšiuoja ir paruošia paštą, skirtą platinti paštu.Jie taip pat gali padėti pakrauti pašto karjeros transporto priemones, iškrauti transporto priemones jų perkėlimo pabaigoje ir atsiųsti laiškus, kurių negalima pristatyti.

Darbo pareigos

Pašto apdorojimo sekretoriaus pareigos apima pašto rūšiavimą ir paruošimą platinimui, ir rankų rūšiavimo laiškus. USPS PSE gali tikėtis susidurti su šiomis užduotimis kasdienėse užduotyse:

$config[code] not found
  • Pašto siuntimas kroviniams vežti.
  • Įkeliant pašto sunkvežimius ir užtikrinant, kad siuntiniai būtų supakuoti į pristatymo maršruto užsakymą.
  • Pašto apdorojimo, rūšiavimo ir atšaukimo mašinų pakrovimas ir valdymas.
  • Siunčiamų laiškų rūšiavimas ir tvarkymas.
  • Perkraunami pašto sunkvežimius po jų maršrutų.
  • Remonto mašinos.
  • Paketas, etiketė ir maršruto paštas priklausomai nuo jų paskirties vietos ir pagal nustatytus terminus bei procedūras.
  • Optinių simbolių skaitytuvų, pvz., Nuskaitymo įrenginių, adresų ir mimeografų, valdymas.
  • Pagalba klientams.
  • Paketų, kurie buvo pažeisti ar kitaip sugadinti, nustatymas.
  • Patikrinkite elementų adresus, kad jie būtų įskaitomi ir teisingi.
  • Pašalinti laiškus į konvejerius, kuriuos reikia ištrinti ir surūšiuoti.
  • Sklypų svėrimas, kad būtų galima nustatyti, kokie yra pašto kaštai.
  • Krautuvų ir traukinių valdymas didelių dėžių ir pašto siuntų perkėlimui.

Pašto tvarkymo pareigūnai yra atsakingi už viską, kad būtų žinoma apie sudėtingą pašto rūšiavimo procesą. Šiame procese nustatoma, ar paketai tiksliai, laiku pasiekia savo paskirties vietas, ir labai priklauso nuo to, ar pašto tvarkymo tarnybos darbuotojai tinkamai atskyrė ir tvarko paštą. Šie specialistai taip pat turi stengtis, kad jų verslo sritys būtų pilnai aprūpintos reikalingais ištekliais, teikiamos paslaugos klientams ir mokytųsi bei laikytųsi saugos procedūrų, kad darbo vietoje nebūtų traumų ir nelaimingų atsitikimų.

PSE reikalavimai

USPS PSE pozicijose paprastai reikalaujama, kad kandidatai turėtų savo vidurinės mokyklos diplomą ar lygiavertį išsilavinimą. Pareiškėjai paprastai turi priimti ir išlaikyti egzaminą, kad įrodytų savo žinias apie pašto procedūras. Šis egzaminas užtikrina, kad kiekvienas darbuotojas būtų informuotas apie žinias, reikalingas pašto tvarkytojui.

  • Laiškų tvarkytojo kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus, kad galėtų gauti PSE poziciją:
  • 18 metų amžiaus paskyrimo metu, arba 16 su vidurinės mokyklos diplomu.
  • JAV pilietis, nuolatinis gyventojas arba JAV teritorijos pilietis.
  • Pateikite neseniai atliktą darbą.
  • Gebėjimas išlaikyti narkotikų patikrinimą, medicininį vertinimą ir kriminalinį patikrinimą.
  • Turi saugų važiavimo įrašą, jei taikoma.

Pašto tvarkymo pareigūnai turėtų turėti puikių organizacinių ir klientų aptarnavimo įgūdžių.

Uždirbimo potencialas

„USPS“ dirbantys pašto apdorojimo tarnautojai uždirba vidutinį metinį darbo užmokestį, kurio dydis yra 42 000 JAV dolerių, o tai sudaro 15,97 USD per valandą. Tie, kurie užima 10 proc. Pelno skalę, kasmet gauna namo apie 31 000 JAV dolerių, o 90 procentilių profesionalai kasmet uždirba iki 59 000 JAV dolerių. Pradinio lygio pašto tvarkytojai gali tikėtis, kad jie per metus gaus šiek tiek daugiau nei 35 000 dolerių, o karjeros pabaigoje dirbantys darbuotojai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį, kasmet uždirba mažiau nei 55 000 JAV dolerių. Vidutinės karjeros darbuotojai, turintys penkerių iki dešimties metų darbo patirtį, uždirba vidutinę metinę 39 000 JAV dolerių kompensaciją pagal „PayScale“.