Palaikymo tarnybos darbo aprašymas

Pagalbiniai darbuotojai dirba įvairiose pramonės šakose ir jų pareigos skiriasi. Daugeliu atvejų jie yra atsakingi už įprastas biuro užduotis, kurias kiti darbuotojai per daug užsiėmę. Pavyzdžiui, pagalbinis personalas gali įvesti savo viršininkų parašytus laiškus ar fakso dokumentus arba įvesti svarbius duomenis į kompiuterius. Jis taip pat gali padėti pardavimui ar buhalterijai.

Pagrindai

Palaikymo darbuotojai atlieka įvairias pareigas ir turi būti pasirengę vienu metu atlikti daug užduočių. Jie gali būti atsakingi už skambučių ar svarbių pranešimų persiuntimą arba susitikimų protokolus. Kai kurie gali platinti savo įmonės gaunamus laiškus, o kiti gali padėti planuoti susitikimus. Kai kuriose pramonės šakose pagalbiniai darbuotojai gali tekti įsitikinti, kad prekės yra užsakomos ir lentynos yra saugomos. Kartais jie taip pat gali būti atsakingi už atsiskaitymą ir netgi kolekcijas.

$config[code] not found

Įgūdžiai

Palaikymo darbuotojai turi būti greitai besimokantys ir universalūs. Jie turėtų turėti tvirtus bendravimo įgūdžius - tiek rašytinius, tiek žodinius - ir patikimą darbo etiką. Jie turi priartėti prie savo darbo su teigiamu požiūriu ir išsamiai suprasti savo įmonės politiką ir bendrą misiją. Be to, pagalbiniai darbuotojai greičiausiai turės turėti pagrindinius kompiuterinius įgūdžius. Pagalbinis personalas dažnai bendrauja su klientais, todėl jie turi turėti galimybę elgtis profesionaliai ir mandagiai.

Fonas

Reikalavimai tapti pagalbiniu darbuotoju skiriasi priklausomai nuo pramonės. Daugeliu atvejų pakanka vidurinės mokyklos diplomo ir gebėjimo mokytis. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie turi administracinių padėjėjų, sekretorių ar registratorių pavadinimus. Kai kurioms įmonėms reikalingi pagalbiniai darbuotojai, turintys asocijuotą laipsnį ar pažymėjimą, daugiausia dėmesio skiriant tokioms sritims kaip spausdinimas, gramatika, ryšiai ir verslas. Vėlgi daug kas priklauso nuo kiekvieno verslo dydžio ir apimties.

„Outlook“

Būsimųjų pareigūnų ir biurų paramos galimybės turėtų būti gausios ateinančiais metais. Remiantis JAV darbo statistikos biuro duomenimis, tikimasi, kad iki 2018 m. Darbo vietos biurų tarnautojams padidės 12 procentų. BLS taip pat apskaičiavo, kad sekretorių ir administracinių padėjėjų įdarbinimas per tą patį dešimtmetį išaugs 11 procentų.

Uždarbis

Pagalbos darbuotojų atlyginimai svyruoja pagal pramonės šakas, taip pat jų darbo laikas ir bendros pareigos. BLS teigimu, 2008 m. Gegužės mėn. Generaliniai biurų tarnautojai uždirbo vidutiniškai 25 300 dolerių per valandą, tuo tarpu sekretoriai ir administraciniai padėjėjai per tą patį mėnesį vidutiniškai dirbo 29 050 dolerių.