Išlaidos tapti elektriku

Žmonėms reikalinga elektros energija beveik visais šiuolaikinio gyvenimo aspektais, o elektrikai - tai specialistai.

Patarimas

Išlaidos, kurias reikia tapti elektriku, skiriasi priklausomai nuo kelio, kurį naudojate, bet paprastai vidutiniškai yra nuo $ 1,000 iki $ 11,000.

Darbo aprašymas

Elektrikas instaliavimui ir remontui naudoja pagrindinius ir specializuotus įrankius. Jei jus domina tapti elektriku, galite specializuotis vienoje iš kelių sričių. Gyvenamojoje aplinkoje jūs skaitote ir aiškinate brėžinius. Jums reikia žinoti esamus valstybės elektros kodus ir užtikrinti, kad jie būtų įvykdyti. Jūsų darbas komercinėje svetainėje yra panašus, bet platesniu mastu, todėl reikia pažangių žinių apie kabelių ir grandinių sistemas. Kaip pramoninis elektrikas dirbate su dideliais varikliais ir kompiuteriais, kurie yra skirti automatizuotiems procesams valdyti. Kaip elektros ir ryšių bendrovės linijinis darbuotojas, jūs gaminate ir remontuojate įrenginius, kartais esant dideliems aukščiams.

$config[code] not found

Švietimo reikalavimai

Jums reikia maždaug ketverių metų, kad taptumėte visiškai licencijuojamu elektriniu. Yra trys būdai:

  • Paimkite darbą kaip elektriko padėjėjas. Jūs mokate, kai įgyjate patirties, ir tai nieko nekainuoja, kad pradėtumėte. Ši pozicija galėtų paskatinti pameistrystę, nors nėra jokių garantijų.
  • Prašyti pameistrystė per Tarptautinę elektros darbuotojų broliją (IBEW), nepriklausomus elektros rangovus (IEC) arba asociacijos statybos rangovus (ABC). Turite įeiti į egzaminą, paprastai kainuodami apie 50 dolerių, ir išlaikykite testą. Jums taip pat reikia asmeninio pokalbio. Sąjungos pameistrystė yra konkurencinga. Pareiškėjai paprastai priimami vieną ar du kartus per metus, todėl pasitarkite su vietiniu skyriumi dėl reikalavimų ir taikymo terminų.
  • Užsiregistruokite a sertifikatas arba diplomo programa siūloma per profesinę mokyklą, bendruomenės kolegiją ar pelno siekiančią profesinę mokyklą. Elektriko mokyklos ilgis gali būti trumpesnis nei keli mėnesiai arba tol, kol asocijuotasis laipsnis yra 2 metai. Elektros mokytojų išlaidos skiriasi priklausomai nuo institucijos ir programos trukmės. Aukštesni elektrikų kursų mokesčiai nebūtinai reiškia, kad gaunate geresnį darbą arba uždirbate daugiau pinigų. Galite mokėti bet kur nuo 3000 JAV dolerių bendruomenės kolegijoje iki 20 000 dolerių ar daugiau privačios mokyklos. Sertifikatas ar laipsnis yra jūsų darbo paieškos turtas, ir jums greičiausiai bus lengviau gauti pameistrystę.

Pameistrystė yra ketverių metų mokamas mokymas darbo vietoje ir papildomi kursiniai kursai. Klasės siūlomos per bendruomenės kolegijas ir vietinius IBEW biurus. Norint tapti meistru, turėsite dirbti ne mažiau kaip septynerius metus arba uždirbti bakalauro laipsnį elektrotechnikos ar susijusioje srityje.

Elektrikai turi licenciją valstybei, kurioje jie dirba. Norėdami atnaujinti savo licencijas, elektrikai turi sugebėti įrodyti aktyvų darbą šioje srityje prieš atnaujinimą ar sėkmingą atitinkamų kursinių darbų užbaigimą.

Industrija

Priklausomai nuo darbo vietų, elektrikai dirba įvairiuose nustatymuose, įskaitant gyvenamuosius, komercinius ir pramoninius. Jie gali būti įdarbinti tiesiogiai įmonėje ar organizacijoje, arba jie gali dirbti elektros įmonės ar generalinio rangovo darbe. Kai kurie elektrikai dirba savarankiškai. Darbas yra fiziškai sudėtingas, todėl reikalingas geras regėjimas ir rankinis veikimas. Elektrikai dirba viduje ir lauke. Jiems gresia sužalojimas dėl smūgio, nudegimų ir kritimų. Nors moterims yra galimybių, jie turi tik 3 proc. Darbo vietų šiame vyrams dominuojančioje profesijoje. Savarankiškai dirbantys elektrikai nustato savo valandas. Dauguma kitų dirbančių elektrikų dirba visą darbo dieną.

Metų patirtis ir atlyginimas

Vidutinis mediko darbo užmokestis elektrikai yra maždaug 52 720 JAV dolerių per metus. Vidutinis darbo užmokestis yra tas skaičius, kuriuo pusė profesijos uždirba daugiau, o pusė - mažiau. Darbo užmokestis labai skiriasi priklausomai nuo geografinės padėties, užimtumo pobūdžio ir ilgametės patirties. Didžiausi mokami elektrikai per metus gauna daugiau nei 90 000 JAV dolerių. Paprastai mokinys sudaro nuo 30 iki 50 procentų mažiau nei apmokytas ir licencijuotas elektrikas.

Darbo augimo tendencijos

JAV darbo statistikos biuras numato, kad iki 2026 m. Elektrikų darbo vietų augimas bus 9 proc., Ty vidutinis augimas, palyginti su visomis kitomis darbo vietomis.